Productnummer:10039531EAN:4007698558239
Vaas met bloemdecoratie van keramiek groen, roze 2-voudig, (B/H/D) 12x15x12cm alleen voor droogbloemen
| BK / BK: | 6 / 18 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze elegante keramieken vaas in groen en roze, ideaal voor droogbloemen, maakt indruk op detailhandelaars met zijn unieke bloemdecoratie. Duurzaam en met een afwerking van hoge kwaliteit, biedt het interieurontwerpers veelzijdige decoratiemogelijkheden en detailhandelaren een aantrekkelijke marge. Afmetingen: 12x15x12 cm.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11.7 cm |
| Breedte: | 11.7 cm |
| Hoogte: | 15.4 cm |
| Gewicht BK: | 2.81 kg |
| Gewicht BK: | 8.42 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N012 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













