Productnummer:10035322EAN:4007698439194
Transparante glazen lantaarn (B/H/D) 7x7x7cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De elegante, duurzame lantaarn van transparant glas (7x7x7cm) biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden voor interieurontwerpers en winkeliers. Hij presenteert zich moeiteloos in elke winkelruimte en bevordert de verkoop dankzij het tijdloze ontwerp en de hoogwaardige afwerking. Ideaal voor stijlvolle omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 3.7 kg |
| Gewicht BK: | 11.09 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W200/H112 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












