Productnummer:10029421EAN:4007698295844
Theemok hartdecor met metalen zeefje van keramiek roze/roze, grijs 2-voudig, (B/H/D) 11x10x8cm 340ml
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaars en ontwerpers: de theemok met hartdecor van robuust keramiek met metalen zeef biedt stijl en duurzaamheid. Optimaal formaat (340 ml) voor veelzijdig gebruik in de detailhandel of catering. Aantrekkelijke presentatie en hoge marge verhogen uw winstgevendheid.
| Kleur: | Roze/Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8.2 cm |
| Hoogte: | 9.5 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 340 |
| Gewicht BK: | 2.55 kg |
| Gewicht BK: | 15.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H351 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











