Productnummer:10035324EAN:4007698439255
Theelichtjes, kaarsenhouder dubbele functie van glas grijs (B/H/D) 6x8x6cm
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor winkeliers en interieurontwerpers: de theelichthouder van grijs glas combineert tijdloos design met robuust materiaal. Hij is ideaal voor elegante productdisplays en veelzijdig in het interieurontwerp, gaat lang mee en biedt aantrekkelijke winstmarges. Perfect voor professioneel gebruik in de detailhandel en decoratie.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 2.77 kg |
| Gewicht BK: | 8.32 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H103 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









