Productnummer:10045452EAN:4007698733353
Textiel kussenhoes, konijnen, geel (B/H) 45x45cm met rits
| BK / BK: | 10 / 100 |
|---|---|
| VE: | 10 |
| prijs: | Log in of registreer |
Pre-Order
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng speelse elegantie in je collectie met onze kussenhoes met geel konijnmotief van duurzaam textiel. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: Duurzaam, gemakkelijk weer te geven en veelzijdig - perfect voor seizoensaanbiedingen en stijlvolle kamerontwerpen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Geel |
| Materiaal: | Textiel |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| BK hoeveelheid: | 100 |
| Verpakkingseenheden: | 10 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 45 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45452 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









