Productnummer:10036473EAN:4007698465667
Tapas set van 4, gemaakt van bamboe/keramiek naturel/wit (B/H/D) 39x4x8cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breid je assortiment uit met de duurzame tapasset van 4 gemaakt van bamboe en keramiek. Ideaal voor restaurants en winkels, met een tijdloos design en eenvoudige presentatie. Profiteer van de hoge kwaliteit en aantrekkelijkheid om je klanten te verblijden en je verkoop te verhogen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8.5 cm |
| Breedte: | 39 cm |
| Hoogte: | 3.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.61 kg |
| Gewicht BK: | 7.26 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H374 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









