Productnummer:10043209EAN:8713619437939
Tafellamp IP44 warm wit LED incl. 80cm USB-kabel gemaakt van kunststof, mat olijf (B/H/D) 9x28x9cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je omzet met de stijlvolle IP44 tafellamp in mat olijfkleur. Robuust kunststof garandeert duurzaamheid, terwijl de USB-kabel zorgt voor ontwerpflexibiliteit. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers om moderne elegantie te integreren in winkelruimtes of commerciële interieurs. Efficiënte LED-technologie maximaliseert de winstgevendheid.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 27.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.55 kg |
| Gewicht BK: | 6.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N081 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












.jpg?ts=1754998024?width=100)



