Productnummer:10043310EAN:4007698668792
Suikerspinhanger van vilt, rood/wit (B/H/D) 3x7x1cm
| BK / BK: | 18 / 360 |
|---|---|
| VE: | 18 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De rood-witte vilten zuurstok (3x7x1cm) biedt retailers en ontwerpers duurzame decoratie van hoge kwaliteit voor creatieve displays. Ideaal voor feestelijke presentaties in de winkelomgeving, combineert een aantrekkelijk design met eenvoudige bediening en creëert zo een winstgevend groeipotentieel.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| BK hoeveelheid: | 360 |
| Verpakkingseenheden: | 18 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 3 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.04 kg |
| Gewicht BK: | 0.72 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W095 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










