Productnummer:10030571EAN:4007698324056
Strooi-eikels 200g van goudkleurig hout
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je verkoopassortiment met onze 200g houten eikels in goud. Ze zijn ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en bieden duurzame charme en veelzijdige decoratiemogelijkheden om een prettige sfeer en verkoopruimtes te creëren. Hoogwaardige afwerking voor commercieel succes.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht BK: | 3 kg |
| Gewicht BK: | 6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W152, W339, W523, W577 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









