Productnummer:10040064EAN:4007698586652
Steengoed licht huis, bruin/rood (B/H/D) 13x26x9cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het lichthuisje van duurzaam steengoed (13x26x9cm) combineert stijlvol design met hoogwaardig materiaal. Het is ideaal voor retailers en interieurontwerpers en biedt een moeiteloze presentatie en een hoge winstgevendheid in commerciële omgevingen dankzij de decoratieve veelzijdigheid. Perfect voor geraffineerde decoratieconcepten.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht BK: | 0.99 kg |
| Gewicht BK: | 11.82 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W165 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











