Productnummer:10037574EAN:4007698496425
Staande kabouter op houten voet gemaakt van beige textiel (B/H/D) 22x46x7cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze beige displaystandaard van duurzaam textiel op een stevige houten basis combineert kwaliteit met een aantrekkelijk ontwerp. De decoratieve accenten zijn perfect voor de detailhandel en trekken klanten aan, verhogen de verkoop en creëren veelzijdige, waardeverhogende presentaties in verkoopruimtes en etalages.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 46 cm |
| Gewicht BK: | 1.27 kg |
| Gewicht BK: | 10.18 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W918 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









