Productnummer:10040533EAN:4007698607456
Staand peperkoekhuisje met LED gemaakt van vilt, bruin (B/H/D) 14x17x4cm, werkt op batterijen 2xAAA, niet inbegrepen
| BK / BK: | 8 / 96 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegant peperkoekhuisje van robuust vilt met LED-verlichting - ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers voor seizoensdecoratie. De veelzijdigheid op batterijen zonder wirwar van draden zorgt voor een ongecompliceerde presentatie en langdurig gebruik. Perfect om feestelijke charme te brengen in commerciële ruimtes.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.44 kg |
| Gewicht BK: | 5.28 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W509 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










