Productnummer:10037735EAN:4007698502720
Spaarpot varken keramiek roze/roze (B/H/D) 15x12x13cm
| BK / BK: | 1 / 18 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De keramische spaarpot in roze/roze, 15x12x13 cm, verrijkt verkoopruimtes met zijn charmante ontwerp. Hij is ideaal voor detailhandelaars en biedt hoge marges en duurzaamheid. Hij is perfect voor decoratief gebruik in de winkel of op kantoor en benadrukt op stijlvolle wijze je productselectie.
| Kleur: | Roze/Roze |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 18 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.5 kg |
| Gewicht BK: | 8.91 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H430 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









