Productnummer:10040484EAN:4007698603373
Spaarpot paard bruin keramiek (B/H/D) 16x17x7cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de bruine keramische spaarpot "Horse" - ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Hoogwaardige keramiek garandeert duurzaamheid. Perfect voor decoratieve accenten in de winkel of op kantoor, gemakkelijk te presenteren en versterkt de aantrekkingskracht van je assortiment met zijn unieke ontwerp.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.33 kg |
| Gewicht BK: | 7.87 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N068 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









