Productnummer:10044673EAN:4007698710538
Sneeuwpop met muts van poly, 4-voudig, wit/rood (B/H/D) 2x5x3cm
| BK / BK: | 24 / 288 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog uw seizoenswinst met onze duurzame sneeuwmannen van poly. Deze witte figuren met rode accenten zijn ideaal voor winkeliers en ontwerpers en kunnen gemakkelijk worden uitgestald en veelzijdig worden gebruikt. Perfect voor stijlvolle decoraties in commerciële omgevingen, garanderen kwaliteit en een hogere omzet.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 2 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht BK: | 0.67 kg |
| Gewicht BK: | 8.06 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W254 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









