Productnummer:10043989EAN:4007698691783
Sneeuwbol sneeuwpop met kerstmuts van poly/glas, 2-voudig, rood (B/H/D) 4x6x4cm
| BK / BK: | 24 / 96 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaren en ontwerpers biedt de sneeuwbol "Sneeuwman met kerstmuts" (poly/glas) betrouwbare kwaliteit en een aantrekkelijk ontwerp. Ideaal voor feestelijke decoratieprojecten, verhoogt de klantfrequentie en het verkooppotentieel dankzij de veelzijdigheid en hoogwaardige afwerking. Afmetingen: 4x6x4 cm.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Hauptfarbe: | Rot |
| Kleur: | Red |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 2.06 kg |
| Gewicht BK: | 8.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W473 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









