Productnummer:10040003EAN:4007698584825
Sneeuwbol peperkoekfiguur kerstmotief gemaakt van poly/glas kleurrijk (B/H/D) 6x7x5cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng een feestelijke sfeer in uw assortiment met onze charmant vormgegeven sneeuwbol. Hij is gemaakt van robuust poly/glas en is een duurzame blikvanger in de detailhandel. Ideaal voor creatieve decoraties en perfect om uw marges te vergroten door een aantrekkelijke presentatie.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 1.66 kg |
| Gewicht BK: | 9.94 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W519 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











