Productnummer:10041830EAN:4032037839168
Servet BBQ 20-pack 3-laags papier/karton wit (B/H) 33x33cm
| BK / BK: | 1 / 32 |
|---|---|
| VE: | 32 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De 3-laags BBQ servet (33x33 cm) maakt indruk op retailers en ontwerpers met zijn slijtvaste papier, ideaal voor aantrekkelijke tafelontwerpen. Hoge kwaliteit en een aantrekkelijke marge maken ze onmisbaar in de detailhandel en professionele catering.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Papier/karton |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 32 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.1 cm |
| Breedte: | 33 cm |
| Hoogte: | 33 cm |
| Gewicht BK: | 0.22 kg |
| Gewicht BK: | 7.04 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N060 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









