Productnummer:10026516EAN:4007698059620
Porseleinen vlinder mok wit 2-voudig, (B/H/D) 12x9x9cm 270ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Butterfly" porseleinen mok in wit combineert duurzaamheid met een aantrekkelijk ontwerp. Ideaal voor retailers en ontwerpers die stijl hoog in het vaandel hebben staan. Perfect voor trendy winkeldisplays en als decoratief item van hoge kwaliteit in professionele faciliteiten. Bied klanten esthetische veelzijdigheid en een aantrekkelijke winstmarge.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9.4 cm |
| Breedte: | 12.4 cm |
| Hoogte: | 8.8 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 270 |
| Gewicht BK: | 3.866666667 kg |
| Gewicht BK: | 11.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H338 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









