Productnummer:10036192EAN:4035296096556
Poly engel decor glazen kadopot transparant 4-voudig, (B/H/D) 2x14x2cm
| BK / BK: | 20 / 20 |
|---|---|
| VE: | 20 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Presenteer geschenken in stijl met de elegante collagepot voor geldgeschenken van stevig, transparant glas. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, het biedt decoratieve veelzijdigheid en trekt klanten aan. Profiteer van een hoge marge en duurzame kwaliteit in een commerciële omgeving.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Transparant |
| Materiaal: | Glas |
| BK hoeveelheid: | 20 |
| BK hoeveelheid: | 20 |
| Verpakkingseenheden: | 20 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 2 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.74 kg |
| Gewicht BK: | 0.74 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W137 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









