Productnummer:10038979EAN:4029811467129
Pluche reiskussen voor kinderen met oogmasker aap van bruin textiel (B/H/D) 13x22x10cm
| BK / BK: | 8 / 56 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het pluche reiskussen voor kinderen met aapontwerp is ideaal voor retailers die vertrouwen op duurzame textielproducten. Het is gemaakt van hoogwaardig materiaal, biedt veelzijdig gebruik in de detailhandel en is aantrekkelijk voor ontwerpers die functionaliteit en charmant design willen combineren.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Textiel |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 56 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht BK: | 1.44 kg |
| Gewicht BK: | 10.08 kg |
| Verzend pallet: | 672 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N043 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











