Productnummer:10028866EAN:4007698284534
Paddenstoel van mangohout rood, bruin (B/H/D) 15x18x15cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg charme en elegantie toe aan je kamers met onze "Mushroom in mangohout rood". Ideaal voor interieurontwerpers en detailhandelaars, het maakt indruk met zijn duurzame mangohout en tijdloze ontwerp dat veelzijdig is en een aantrekkelijke marge belooft. Perfect voor stijlvolle decoratieconcepten.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 15 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 2.26 kg |
| Gewicht BK: | 13.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W253, W447 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













