Productnummer:10047482EAN:4007698274696
Olifantencircus van poly kleurrijk (B/H/D) 12x21x11cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de charme van het "Olifantencircus van gekleurd poly". Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar opvallende decors. Gemaakt van duurzaam poly, biedt het een aantrekkelijke marge en veelzijdige displaymogelijkheden in commerciële omgevingen. Perfect om etalages te verlevendigen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 0.99 kg |
| Gewicht BK: | 5.94 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











