Productnummer:10022842EAN:4007698018030
Olifant van poly goud (B/H/D) 21x20x10cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De poly olifant in goud (21x20x10cm) combineert duurzame elegantie met artistiek design, perfect voor stijlvolle verkoopruimtes en creatieve kamerontwerpen. Winkeliers profiteren van aantrekkelijke marges, terwijl ontwerpers luxueuze accenten zetten. Een hoogwaardige blikvanger voor elke professionele omgeving.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 20.2 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Hoogte: | 10.2 cm |
| Gewicht BK: | 0.18 kg |
| Gewicht BK: | 2.11 kg |
| Verzend pallet: | 144 |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H271 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










