Productnummer:10037576EAN:4007698496487
Notenkraker van poly beige (B/H/D) 5x15x4cm
| BK / BK: | 8 / 96 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Aantrekkelijke notenkraker van robuust poly in een klassiek ontwerp, ideaal voor seizoensdecoraties. Verhoogt de verkoopkansen door veelzijdig gebruik in retail- en interieurconcepten. Duurzaamheid en aantrekkelijk uiterlijk voldoen aan de hoogste normen voor kwaliteit en stijl.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1.3 kg |
| Gewicht BK: | 15.55 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W948 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









