Productnummer:10032657EAN:4007698377687
Mok Koffiebonen decor gemaakt van porselein zwart, mintgroen, crème 3-voudig, (B/H/D) 12x8x9cm 330ml
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige porseleinen mok in drie elegante kleuren: zwart, mintgroen en crème. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers om stijlvolle accenten te zetten. Duurzaam en veelzijdig, perfect voor winkelpresentaties of decoratieve doeleinden. Robuust ontwerp voor een aantrekkelijke marge bij commercieel gebruik.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Porselein |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Hoogte: | 8.4 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 330 |
| Gewicht BK: | 1.83 kg |
| Gewicht BK: | 11.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H357 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











