Productnummer:10041592EAN:4007698625290
Mok 3D kabouter van keramiek, groen/rood/wit (B/H/D) 14x12x10cm 680ml
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De 3D-kabouterbeker van hoogwaardig keramiek is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Met een inhoud van 680 ml en een opvallend ontwerp zorgt hij voor aantrekkelijke presentaties en veelzijdige decoratiemogelijkheden, terwijl de duurzaamheid commerciële investeringen beschermt. Perfect voor seizoensgebonden accenten op de verkoopvloer.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 680 |
| Gewicht BK: | 2.53 kg |
| Gewicht BK: | 10.13 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W518 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









