Productnummer:10045682EAN:4007698739867
Metalen vlinderhanger, bloemen, kleurrijk (B/H/D) 10x8x1cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Pre-Order
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kleurrijke vlinderhanger van duurzaam metaal biedt detailhandelaars en interieurontwerpers een veelzijdige decoratieoplossing. Hij is ideaal voor verkoopruimtes of stijlvolle interieurs en maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en kleine afmetingen, die een gemakkelijke presentatie en hoge verkoop mogelijk maken.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.47 kg |
| Gewicht BK: | 2.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45682 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









