Productnummer:10041449EAN:4007698621414
Metalen kersthanger klokken, wit/groen (B/H/D) 10x30x8cm
| BK / BK: | 4 / 48 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kersthanger van duurzaam metaal in wit/groen biedt commerciële veelzijdigheid en trekt klanten aan met zijn tijdloze ontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers om winkelruimtes te verfraaien en moeiteloos feestelijke accenten te creëren. Afmetingen: 10x30x8 cm.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W434, W461 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










