Productnummer:10031266EAN:4007698344047
Metalen boomstandaard op mangohouten voet goud, bruin (B/H/D) 22x27x5cm
| BK / BK: | 2 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze elegante metalen boom op een mangohouten basis combineert een duurzaam ontwerp met uitmuntend vakmanschap. Hij is perfect voor commerciële omgevingen en biedt detailhandelaars en interieurontwerpers veelzijdige displaymogelijkheden en aantrekkelijke margeopties. Ideaal voor stijlvolle winkel- en kantoordecoraties.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Metaal |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 8.98 kg |
| Gewicht BK: | 8.98 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W091/H035 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










