Productnummer:10040084EAN:4007698587178
Mandje van vilt, peperkoekfiguurtje van polyester bruin 2-voudig, (B/H/D) 10x12x5cm
| BK / BK: | 24 / 72 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg een seizoensgebonden tintje toe aan je winkelruimte met de duurzame vilten mand in een charmant peperkoekontwerp gemaakt van robuust polyester. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers, biedt veelzijdige displayopties en verhoogt de visuele aantrekkingskracht van je display. Afmeting: 10x12x5 cm.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Polyester |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.48 kg |
| Gewicht BK: | 1.44 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W510 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









