Productnummer:10046517EAN:4007698250621
Lint met clip van textiel Beige/groen 2 assorti (B/H/D) 19x24x2cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Maak je winkelruimte nog aantrekkelijker met deze duurzame textielstrikken in beige en groen. Perfect voor interieurontwerpers en winkeliers om veelzijdige ontwerpen te maken. De robuuste afwerking garandeert langdurig gebruik en biedt uitstekende marges in commerciële omgevingen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.03 kg |
| Gewicht BK: | 3.17 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












