Productnummer:10043373EAN:4007698670528
Lichtbal ster decoratie gemaakt van glas, rood Ø10cm Werking op batterijen 2xAA niet inbegrepen
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je productassortiment een lichtgevende flair met de lichtbol van hoogwaardig glas. Ideaal voor binnenhuisarchitecten en winkeliers, hij maakt indruk met zijn moderne design en eenvoudige presentatie. Werkt op batterijen en gaat lang mee - een toegevoegde waarde voor elke commerciële decoratie.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.39 kg |
| Gewicht BK: | 2.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W400 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












