Productnummer:10040337EAN:4007698595456
Licht huis van steengoed, 3-voudig, rood/wit (B/H/D) 6x16x5cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breid je assortiment uit met het hoogwaardige lichthuis townhouse van duurzaam steengoed. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: veelzijdig voor gebruik in etalages en showrooms. Het stijlvolle rood/witte ontwerp zorgt voor aantrekkelijke presentaties en langdurige verkoopkansen.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 15.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.33 kg |
| Gewicht BK: | 15.98 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W151, W276, W443, W542 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










