Productnummer:10036488EAN:4007698466183
Lampion van keramiek met was beige/grijs 2-voudig, (B/H/D) 13x8x13cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante theelichthouder van slijtvast keramiek in beige/grijs, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Gemakkelijk te combineren en veelzijdig in moderne decoratiescenario's. De hoogwaardige afwerking garandeert duurzaamheid en biedt aantrekkelijke marges bij commercieel gebruik. Perfect voor stijlvolle ruimtesferen.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 7.5 cm |
| Gewicht BK: | 3.34 kg |
| Gewicht BK: | 20.06 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | A022/W932 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









