Productnummer:10038612EAN:4018156248111
Kunstmatige duizendblad bloem van wit plastic (H) 64cm
| BK / BK: | 24 / 336 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het witte plastic duizendblad (H) 64cm vult je assortiment aan met zijn duurzaamheid en onderhoudsgemak - ideaal voor retail en interieur. Hoogwaardige materialen zorgen voor een consistente kwaliteit met veelzijdige toepassingen in decoratieve en commerciële omgevingen. Profiteer van een aantrekkelijk uiterlijk en hogere marges.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Plastic |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 336 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 0.4 cm |
| Breedte: | 0.4 cm |
| Hoogte: | 64 cm |
| Gewicht BK: | 0.43 kg |
| Gewicht BK: | 6.05 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N035 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









