Productnummer:10044936EAN:4007698716752
Konijntje met poly paaseieren, bruin (B/H/D) 11x15x6cm
| BK / BK: | 4 / 32 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Dit charmante yogahaasje van duurzaam polyhars biedt commerciële kopers een aantrekkelijke marge en maakt indruk op detailhandelaars met zijn veelzijdige presentatie. Het is ideaal voor seizoensdecoraties, spreekt interieurontwerpers aan met zijn stijlvolle ontwerp en belooft duurzame kwaliteit.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.92 kg |
| Gewicht BK: | 7.39 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ44936 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









