Productnummer:10035699EAN:4007698449612
Konijntje met bloemenkrans van wit keramiek (B/H/D) 8x9x5cm
| BK / BK: | 12 / 108 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Dit elegante konijntje van keramiek met bloemenkrans vult elke winkel- of decoratieve omgeving aan met zijn hoogwaardige afwerking. Het compacte formaat en het aantrekkelijke ontwerp zullen de aantrekkingskracht van uw assortiment vergroten en een uitstekende marge bieden voor kopers in de handel.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Pasen |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 108 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.66 kg |
| Gewicht BK: | 14.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | O109 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











