Productnummer:10040578EAN:4007698609610
Koffiemok spaarpot, keramiek, wit (B/H/D) 14x8x13cm
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Robuuste, witte keramische "koffie-cashbox" voor een stijlvol winkeldesign. Ideaal voor winkels en cafés, met een lange levensduur en aantrekkelijke marges. Elegant ontwerp dat klanten aanspreekt en helpt de verkoop te verhogen. Ideaal voor gebruik in een professionele omgeving.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13.5 cm |
| Hoogte: | 7.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.34 kg |
| Gewicht BK: | 12.31 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N068 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









