Productnummer:10042418EAN:4007698645809
Kikkerkoning Zie niets, hoor niets, zeg niets, gemaakt van polygroen 3-voudig, (B/H/D) 9x11x8cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegante kikkerkoning-sculpturen gemaakt van duurzaam poly_hars, ideaal voor winkeldisplays of stijlvolle decoratieprojecten. De levendige groene kleur trekt klanten aan en de compacte afmetingen maken flexibele plaatsing mogelijk. Een must-have voor interieurontwerpers en commerciële inkopers, staat voor hoge marges en uitmuntend design.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Poly |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 2.38 kg |
| Gewicht BK: | 9.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N018 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









