Productnummer:10041423EAN:4007698620813
Kerstman van porselein rood 2-voudig, (B/H/D) 6x11x6cm
| BK / BK: | 8 / 96 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Optimaliseer je verkoopruimte met deze duurzame rode porseleinen Father Christmases (6x11x6cm), ideaal voor seizoensdecoratie. Het hoogwaardige materiaal zorgt voor robuustheid, terwijl het aantrekkelijke ontwerp winkelend publiek en interieurontwerpers aanspreekt. Verhoog met gemak de klanttevredenheid en winstgevendheid.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 0.79 kg |
| Gewicht BK: | 9.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W437 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











