Productnummer:10033444EAN:4007698395551
Kerstman van keramiek wit, zwart (B/H/D) 12x12x8cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De hoogwaardige keramische kerstman in een stijlvolle zwart-witte look is ideaal voor etalages en seizoenspresentaties. Duurzaam in gebruik, bevordert aantrekkelijke marges en geeft interieurs een charmant design. Perfect voor commerciële decorateurs en winkeliers.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.3 cm |
| Breedte: | 12.4 cm |
| Hoogte: | 8.1 cm |
| Gewicht BK: | 1.08 kg |
| Gewicht BK: | 7 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W951 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









