Productnummer:10047702EAN:4007698280338
Kerstman met kegelmuts van steengoed groen (B/H/D) 10x25x10cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor detailhandelaren en interieurontwerpers: De groene steengoed kerstman voegt seizoensgebonden elegantie toe. De duurzame afwerking garandeert een aantrekkelijke presentatie in de winkel of etalage. Een veelzijdige decoratie die de klantervaring verrijkt en het zakelijk succes vergroot.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Steingut |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 1.23 kg |
| Gewicht BK: | 7.39 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









