Productnummer:10043954EAN:4007698687519
Kerstman figuur op ski's van vilt, rood (B/H/D) 8x12x9cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De duurzame vilten figuur "Kerstman op ski's" in rood (8x12x9cm) is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Het biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking. Een must-have voor commerciële omgevingen die de winstgevendheid verhoogt door een aantrekkelijke presentatie.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Filz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 0.1 kg |
| Gewicht BK: | 1.22 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W095, W261 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









