Productnummer:10038169EAN:4007698516819
Kersthanger peperkoekhuisje van glas, 2-voudig, bruin (B/H/D) 7x10x5cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je productassortiment met de prachtige glazen kersthanger van peperkoekhuisje. Ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers, het maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en duurzaamheid en maakt moeiteloze, stijlvolle presentaties in een commerciële omgeving mogelijk. Een blikvanger waar je klanten blij van worden.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.38 kg |
| Gewicht BK: | 1.54 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W334, W520 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











