Productnummer:10044653EAN:4007698709846
Kersthanger kerstboom/presentje/trein gemaakt van poly, 3-voudig, rood/groen (B/H/D) 5x8x1cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je kerstdecoraties met deze poly-ornamentenset met ingewikkelde rode en groene decoraties en gouden accenten. De stukken van 5x8x1 cm zijn ideaal voor winkels en cadeauwinkels en gaan gegarandeerd lang mee. Verhoog de verkoop met feestelijke charme en veelzijdige merchandisingmogelijkheden.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.6 kg |
| Gewicht BK: | 7.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W130 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









