Productnummer:10044248EAN:4007698695668
Kersthanger hond met krans van poly, beige/groen (B/H/D) 4x7x3cm
| BK / BK: | 8 / 128 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze charmante kersthanger van robuust poly is ideaal voor stijlvolle winkeldecoraties. Aantrekkelijke marges en veelzijdige displayopties maken het een must-have voor commerciële shoppers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar duurzame, trendy producten. Perfect voor feestelijke accenten in winkels.
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 128 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.62 kg |
| Gewicht BK: | 9.86 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W069 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











