Productnummer:10041787EAN:4007698630041
Kersthanger cupcake van glas, drievoudig, kleurrijk (B/H/D) 4x7x4cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Briljante glazen cupcake kersthangers, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: Aantrekkelijk kleurenschema trekt klanten aan, hoogwaardige afwerking voor duurzaamheid. Perfect voor creatieve etalages of trendy interieurs, met winstgevendheid door veelzijdig gebruik en eenvoudige presentatie. Afmetingen: 4x7x4 cm.
| Akzentmaterial: | Glas |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 4 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.23 kg |
| Gewicht BK: | 0.91 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W326 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









