Productnummer:10041269EAN:4007698616090
Kerstgans van textiel rood, wit (B/H/D) 12x26x12cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg feestelijke charme toe aan uw verkoopruimtes met de duurzame textiele kerstgans in rood en wit. Gemaakt van hoogwaardige stof, biedt het retailers en ontwerpers een breed scala aan toepassingen om klanten te inspireren met een aantrekkelijk ontwerp en uw verkoopcijfers te verhogen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.5 cm |
| Breedte: | 12.5 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht BK: | 1.54 kg |
| Gewicht BK: | 12.29 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W446 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










