Productnummer:10041391EAN:4007698619916
Kerstgans van poly wit (B/H/D) 10x26x13cm
| BK / BK: | 1 / 16 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg feestelijke elegantie toe aan uw verkoopruimtes of etalages met de duurzame kerstgans van poly. Een ideale decoratie voor winkeliers en ontwerpers, met een hoge kwaliteit en eigentijds ontwerp om de verkoop te stimuleren. Afmetingen: 10x26x13 cm.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 25.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.45 kg |
| Gewicht BK: | 7.15 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W078, W271, W483 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









